Informācija!

Personas, kuras saņēmušas Sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "JAUNLIEPĀJAS PRIMĀRAS VESELĪBAS APRŪPES CENTRS" un nepieciešamības gadījumā vēlas sņemt: "APLIECINĀJUMU" par veikto vakcināciju pret COVID-19, lūdzam sazināties telefoniski - 63423149, reģistratūrā klātienē vai izmantojot e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Ierodoties pēc "APLIECINĀJUMA" līdzi ņemt personas apliecinošu dokumentu (Pase vai ID karte).

!!! No 2021. gada 3. maija uzsākam visu iedzīvotāju vakcināciju pret COVID -19, aicinām visus iedzīvotājus, kas vēlas vakcinēties pret Covid-19, pieteikties savai vakcīnai  šeit: vietnē www.manavakcina.lv  un sazinoties SIA "JAUNLIEPĀJAS PRIMĀRĀS VESELĪBAS APRŪPES CENTRS" pa tālruni - 63423149 , reģistratūrā klātienē,vai šeit

!!! No 2021. gada 1. marta uzsākam konkrētās sabiedrības grupas vakcināciju pret COVID -19: Informācija iedzīvotājiem.

Ārstu speciālistu konsultācijas tiek nodrošinātas, tikai pēc iepriekšēja pieraksta (skatīt sadaļu KONTAKTI) norādītajā laikā un jāievēro noteiktie epidemioloģiskās drošibas aizsardzības pasākumi (2 metru distance, sejas aizsargmaska, roku mazgāšana, dezinfekcija u.c.). 

!!! IERODOTIES VESELĪBAS APRŪPES CENTRĀ UZ PIEŅEMŠANU PIE ĀRSTA, LŪDZAM IERASTIES AR SEJAS AIZSARGMASKU !!!

Pacientam reģistrējoties pakalpojuma saņemšanai pie ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratores jāparaksta "APLIECINĀJUMS",  ka nav apmeklējis COVID-19 skartās teritorijas,   bērns un ģimene nav bijusi kontaktā ar koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām pēdējo 14 dienu laikā. 

*****

!!! Veselības centrā ir pieejama  ārsta- psihiatra Larisas Gockas  privātprakse: piedāvā maksas psihiatra pakalpojumus, kuru ietvaros var saņemt konsultācijas ar psihoterapeitisku ievirzi, pielietojot kognitīvi biheiviorālās terapijas metodi, kā arī nepieciešamo medikamentozo terapiju. Iespējams arī saņemt konsultācijas pacientiem ar alkohola atkarības problēmām. Tālrunis pierakstiem: 29683635

Pret Gripas vakcinācija

 Lai veiktu pret gripas vakcināciju, iedzīvotājam jāvēršas sava ģimenes ārsta praksē.

100 % apmaksātu vakcināciju pret gripu var saņemt:

SIA “JAUNLIEPĀJAS PRIMĀRĀS VESELĪBAS APRŪPES CENTRS” plāno vakcinējamo personu skaitu pēc ģimenes ārstu iesniegtā saraksta un pasūta nepieciešamo vakcīnu skaitu. Iedzīvotājiem, kuri vēlas saņemt šo vakcīnu, tā tiek nodrošināta atbilstoši SIA “JAUNLIEPĀJAS PRIMĀRĀS VESELĪBAS APRŪPES CENTRS” maksas pakalpojuma cenrādim - 18,00 EURO. !!! Šobrīd veselības centrā gripas vakcīnas nav pieejamas.

*****

SIA “Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrs” Diabētiskās pēdas aprūpes kabinets (valsts apmaksāts pakalpojums)

Diabēta pacientiem ir iespēja bez maksas saņemt pēdu aprūpes pakalpojumu. Cukura diabēta dēļ var attīstīties perifēro nervu bojājumi, kāju pēdas zaudē jutību pret sāpēm un temperatūru. Pacientam ar cukura diabēta izraisītiem nervu bojājumiem, kāju pēdas cieš divkārši - savlaicīgi netiek sajusts, ka spiež apavi, vai netiek justi jauni pēdu ievainojumi, jau esošie ievainojumi slikti dzīst, kā rezultātā attīstās – Diabētiskā pēda. Diabētiskās pēdas sindromu izraisa jutīguma samazināšanās, pēdas deformācijas, gaitas izmaiņas, attīstās čūla kas var plīst, pēdas un apakšstilba dziļo audu infekcija, sekojoši rezultāts - no mazas brūcītes līdz kājas amputācijai. Diabētiskās pēdas aprūpes kabinetā podologs veic podoloģisko izmeklēšanu – pēdas kaulu locītavu sistēmas, asinsrites, jušanas, mīksto audu trofikas pārbaudi un bojājuma riska pakāpes novērtēšanu, pēdas stāvokļa novērtējumu. Veic ieaugušu nagu korekciju, ādas sabiezējumu, plaisu pēdas priekšējā daļā un papēžos ārstniecisko aprūpi.

Lai saņemtu valsts apmaksāto pakalpojumu, nepieciešams endokrinologa vai ģimenes ārsta nosūtījums, kurā ārsts atzīmē diagnozi (pamatdiagnoze, blakus diagnozes). Nosūtot pacientus uz Diabētiskās pēdas aprūpes kabinetu iespēja attālināt komplikāciju risku – Diabētiskā neiropātija un iespēja uzlabot dzīves kvalitāti.

Aicinām diabēta pacientus izmantot šo lielisko iespēju! Pieteikšanās reģistratūrā, zvanot pa tālruni 634 23149

 *****

 SIA “Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrs” Diabēta apmācības kabinets (valsts apmaksāts pakalpojums)

Jūsu pacientiem un viņu tuviniekiem ir iespēja bez maksas saņemt ieteikumus par veselīgu uzturu, fizisko aktivitāšu nozīmi veselības saglabāšanā un uzlabošanā, kā arī pilnveidot zināšanas par medikamentu racionālu lietošanu un to blaknēm. Izpratne par cukura diabētu uzlabos Jūsu pacientu līdzestību slimības ārstēšanā un kontrolē. Apmācība motivēs diabēta pacientus regulāri veikt mērķtiecīgu paškontroli. Apmācību cikls ietver piecas nodarbības, kuras noklausīties iespējams gan individuāli, gan grupā. Lai saņemtu valsts apmaksāto pakalpojumu nepieciešams endokrinologa vai ģimenes ārsta nosūtījums, kurā ārsts norāda, kāda veida apmācība nepieciešama – individuāla vai grupā. Nosūtot pacientus uz Diabēta apmācības kabinetu Jūs atvieglojat darba piesātināto ikdienu, un pacientiem ir iespēja uzlabot dzīves kvalitāti. Aicinām izmantot šo lielisko iespēju! Pieteikšanās apmācībām un tālrunis uzziņām: 22304089

*****

Alergologs I. Pakalna - Pieņemšanas laiks tiks precizēts - pierakstīties pa tālruni 63423149

Plastikas ķirurgs V. Ģīlis - Pieņemšanas laiks tiks precizēts - pierakstīties pa tālruni 67295066

Ārsts - protēžortopēds R. Bukolovskis - Pieņemšanas laiks tiks precizēts - pierakstīties pa tālruni 63423149

Interesentiem pieteikties reģistratūrā vai pa norādītiem telefona numuriem.