Nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem

Laipni gaidīsim Jūs JAUNLIEPĀJAS PRIMĀRĀS VESELĪBAS APRŪPES CENTRĀ

Reģistratūras  tel. nr. 63423149

Valdes locekle Ilona Kodola, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ar medicīnu saistītos jautājumus risina Veselības aprūpes vadītāja Dzintra Vecbaštika, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jautājumus saistītus ar personālu risina Personāla vadītāja Aija Nelsone

Jurists Nora Patmalniece, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Finanšu jautājumus pārrauga Galvenā grāmatvede Monika Lipiņa, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Administratore Kitija Uztica, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību iespējams saņemt: SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” Liepājā, Slimnīcas iela 25, diennakts konsultatīvais tālrunis 63403255;

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde izsaucama zvanot pa tālruni 112; 113;

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 - Medicīniskos padomus iedzīvotājiem sniedz pieredzējuši ģimenes ārsti, ārsta palīgi un medicīnas māsas, darba dienās no plkst. 18.00 līdz plkst. 8.00 no rīta, bet brīvdienās un svētku dienās iedzīvotāji medicīniskus padomus var saņemt visu diennakti. Uz numuru 66016001 var zvanīt iedzīvotāji no visas Latvijas un no viesiem telekomunikāciju operatoriem.

Nacionālā veselības dienesta bezmaksas informatīvais tālrunis 80001234.